"Prefer sa-mi para rau ca am facut ceva decat sa regret ca nu am facut. "
Inainte ma ghidam dupa zicala asta si nu-mi amintesc sa fi avut vreun regret.
Da' azi s-a cam schimbat treaba....tre' sa stiu sa profit de-o sansa atunci cand mi se ofera si sa gandesc EU.Trebuie sa imi amintesc asta!!!!
Uf...poate viitorul meu s-ar fi schimbat daca incercam...
Asta e..Am facut-o acum si tre' sa suport consecintele.
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu