joi, 7 iulie 2011

oh shit!!!

Ma simt ca dreacu ca am inceput sa simt ceva pt Petro...sunt cam vulnerabila. Nu-mi place deloc!! Sper sa-mi treaca...Chiar da...

3 comentarii:

  1. E o prostie sa te simti vulnerabila din cauza ca ai niste sentimente pentru cineva .. asa suntem noi oamenii .. extraordinar de imperfectii .. nu e cazul sa te enervezi pentru asta ..

    RăspundețiȘtergere
  2. adica asa ..eu oricum am inteles ce vrea sa spuna :P

    RăspundețiȘtergere