E o prostie sa te simti vulnerabila din cauza ca ai niste sentimente pentru cineva .. asa suntem noi oamenii .. extraordinar de imperfectii .. nu e cazul sa te enervezi pentru asta ..
Adica 'imperfecti'?
adica asa ..eu oricum am inteles ce vrea sa spuna :P
E o prostie sa te simti vulnerabila din cauza ca ai niste sentimente pentru cineva .. asa suntem noi oamenii .. extraordinar de imperfectii .. nu e cazul sa te enervezi pentru asta ..
RăspundețiȘtergereAdica 'imperfecti'?
RăspundețiȘtergereadica asa ..eu oricum am inteles ce vrea sa spuna :P
RăspundețiȘtergere