"Nefericirea este sa nu stii ceea ce vrei,dar sa te omori pentru a obtine acel lucru."(Don Herold);)
Mi se potrivete atat de mult...
"Nefericirea este sa nu stii ceea ce vrei,dar sa te omori pentru a obtine acel lucru."(Don Herold)
RăspundețiȘtergere;)
Mi se potrivete atat de mult...
RăspundețiȘtergere