luni, 7 iunie 2010

Today I'm feelin' like shit

2 comentarii:

  1. "Nefericirea este sa nu stii ceea ce vrei,dar sa te omori pentru a obtine acel lucru."(Don Herold)
    ;)

    RăspundețiȘtergere